VIII Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

Alina Krajewska-Grobelna

flagi ang niem Nauczyciele języków obcych wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp. serdecznie zapraszają uczniów do wzięcia udziału w VIII Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego dla Szkół Podstawowych, który odbędzie się 8 lutego 2018r. (czwartek) w budynku szkoły przy ulicy Lipowej 9.

Uczestnicy Konkursu będą rywalizować w dwóch odrębnych grup wiekowych:

1. I.Pierwsza grupa – klasy piąte, szóste i siódme szkoły podstawowej,
  2. II.Druga grupa – drugie i trzecie klasy gimnazjalne.

Prosimy nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego o zapoznanie się z regulaminem Konkursu (załącznik nr 1). Formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 2) należy odesłać na wskazany w regulaminie adres e-mail, zgodę na wykorzystanie wizerunku (załącznik nr 3) dostarczają uczestnicy z opiekunem w dniu konkursu (podczas rejestracji).

Koordynatorzy Konkursu

Anna Janczakowska (513 055 366)

Agnieszka Wysocka (609 135 125)

Zgoda na wykorzystanie wizerunku