Gimnazjum nr 1
ul.Lipowa 9
63-000 Środa Wlkp.
gim1sroda@o2.pl   tel:61 285 23 74

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Aktualnościrootjasełka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

"Gdyby Jezus narodził się dzisiaj"

Marzena Nawrocka
Odsłony: 2374

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Aktualnościrootjasełka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

P1090790W piątek 20 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka pod tytułem "Gdyby Jezus narodził się dzisiaj".  Wszystkie klasy obejrzały je w dwóch odsłonach, na trzeciej i czwartej godzinie lekcyjnej, po czym udały się na wigilie organizowane w swoich klasach.

W piątek 20 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka pod tytułem "Gdyby Jezus narodził się dzisiaj". Wszystkie klasy obejrzały je w dwóch odsłonach, na trzeciej i czwartej godzinie lekcyjnej, po czym udały się na wigilie organizowane w swoich klasach.
       Przedstawienie ukazało dzisiejszego człowieka, który jest zagoniony, niemający czasu, skupiony na sobie, często zaplątany w różne uzależnienia. Jednak przyjście Jezusa w Betlejem daje mu szansę na zatrzymanie się i złożenie pokłonu Panu. Dobro triumfuje nad złem.
Występ był reżyserowany przez panie: Iwonę Tomaszewską i Anetę Maciejewską. Aktorami byli uczniowie klas: II c, III d, III f i III g. Wystąpił także nasz szkolny chór pod kierownictwem pani Marty Gorczycy, który pięknie śpiewał kolędy, zapraszając do wspólnego kolędowania.
      Oby przesłanie z betlejemskiego żłóbka na stałe zamieszkało w naszych sercach. Wszystkim życzymy błogosławionych, radosnych świąt i wszystkiego, co dobre na każdy dzień.

Aneta Maciejewska{gallery}Aktualności/jasełka{/gallery}