Gimnazjum nr 1
ul.Lipowa 9
63-000 Środa Wlkp.
gim1sroda@o2.pl   tel:61 285 23 74

Droga do świętości Jana Pawła II

Renata Smoczyk
Odsłony: 1634

P111004028 kwietnia 2014 r. odbył się w naszej szkole  apel poświęcony kanonizacji Jana Pawła II pt.: „Droga do świętości Jana Pawła II".

28 kwietnia 2014 r. odbył się w naszej szkole  apel poświęcony kanonizacji Jana Pawła II  pt.: „Droga do świętości Jana Pawła II".W ten sposób przedłużyliśmy radość świętowania tak historycznego wydarzenia i oddaliśmy hołd już świętemu Janowi Pawłowi II. Uczestnicy  mogli usłyszeć, a także  zobaczyć różne momenty z życia Papieża. Nie zabrakło ulubionej pieśni "Barka" jak również wspomnień o przysłowiowych kremówkach. Temu spotkaniu towarzyszyła radość i wzruszenie.                 

Na pamiątkę tej uroczystości każdy otrzymał sentencje Jana Pawła II.