Projekty klas trzecich

P1160788W drugim semestrze roku szkolnego 2015/2016 z inicjatywy biblioteki szkolnej uczniowie klas trzecich we współpracy z nauczycielami języka polskiego oraz panią bibliotekarką przygotowali projekty edukacyjne związane z motywami w literaturze.

W drugim semestrze roku szkolnego 2015/2016 z inicjatywy biblioteki szkolnej uczniowie klas trzecich we współpracy z nauczycielami języka polskiego oraz panią bibliotekarką przygotowali projekty edukacyjne związane z motywami w literaturze.

Klasy przygotowywały następujące motywy:

▪ 3a – miłości

▪ 3b – dzieciństwa

▪ 3c – domu

▪ 3d – zazdrości

▪ 3e –  przyjaźni

Uczniowie zostali podzieleni na grupy, które przygotowały różne prace m.in. albumy, plakaty, prezentacje multimedialne, cytaty, aforyzmy, przysłowia, związki frazeologiczne związane  z danym motywem. Prezentacja projektów nastąpiła 22 marca 2016r. w czytelni. Jest to świetna okazja do utrwalenia wiadomości przed egzaminem gimnazjalnym. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z efektami pracy gimnazjalistów w czasie przerwy śniadaniowej, obiadowej oraz przed i po lekcjach.