Gimnazjum nr 1
ul.Lipowa 9
63-000 Środa Wlkp.
gim1sroda@o2.pl   tel:61 285 23 74

,,JEDYNKA’’ mistrzem powiatu!

Leszek Maźwa
Odsłony: 2778

P1090336W czwartek 21 listopada w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej. Wzięły w nich udział cztery drużyny reprezentujące : Gimnazjum w Gieczu, Gimnazjum w Chociczy , Gimnazjum w Sulęcinku i Gimnazjum nr 1. Podobnie jak w Mistrzostwach Gminy , tak i teraz, bezkonkurencyjna okazała się nasza reprezentacja, która wygrała wszystkie swoje mecze i zdobyła tytuł Mistrza Powiatu.

 

,,JEDYNKA’’   MISTRZEM   POWIATU !

W czwartek 21 listopada w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej. Wzięły w nich udział cztery drużyny reprezentujące : Gimnazjum w Gieczu, Gimnazjum w Chociczy , Gimnazjum w Sulęcinku i Gimnazjum nr 1. Podobnie jak w Mistrzostwach Gminy , tak i teraz, bezkonkurencyjna okazała się nasza reprezentacja, która wygrała wszystkie swoje mecze i zdobyła tytuł Mistrza Powiatu . Dzięki temu będzie mogła nas reprezentować na Mistrzostwach Rejonu, które odbędą się 2 grudnia w Jarocinie.

Drużynę ,,JEDYNKI” tworzyli :

BARTEK BARTKOWIAK i PATRYK SOKOWICZ z   I C

MIKOŁAJ GŁOWACKI z II B, PAWEŁ DRZEWIECKI z II F,

WOJTEK LEPOROWSKI , PIOTR SKROBOSIŃSKI i DAWID WŁODARCZAK z II G,

KAMIL MARKOWICZ, BARTEK MAJEK i JAKUB CZAPLICKI z III B,

KRZYSZTOF CZOPIK, TOMEK HUT i PIOTR KĘOIŃSKI z III D,

MICHAŁ GÓRZYNSKI, JĘDREK KUJAWA i DAWID MACHAJEWSKI z III E.

Oto wyniki , jakie osiągnęli nasi chłopacy w tym turnieju :

G 1 – G Giecz                 6 : 1

G 1 – G SULĘCINEK       7 : 1

G 1 – G CHOCICZA         6:   3

Serdecznie gratulujemy naszym chłopakom i życzymy powodzenia w następnych turniejach ! ! !