Gimnazjum nr 1
ul.Lipowa 9
63-000 Środa Wlkp.
gim1sroda@o2.pl   tel:61 285 23 74

,,JEDYNKA’’ mistrzem rejonu w halowej piłce nożnej

Leszek Maźwa
Odsłony: 2710

P1090345W poniedziałek 2 grudnia w Jarocinie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce Nożnej, w których wzięły udział – oprócz naszego Gimnazjum – szkoły reprezentujące powiaty : gnieźnieński, wrzesiński, śremski, jarociński i luboński. W ubiegłym roku nasi chłopacy okazali się bezkonkurencyjni dla wszystkich zespołów, toteż w tych mistrzostwach uchodzili za faworytów.

,,JEDYNKA’’ MISTRZEM REJONU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

W poniedziałek 2 grudnia w Jarocinie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce Nożnej, w których wzięły udział – oprócz naszego Gimnazjum – szkoły reprezentujące powiaty : gnieźnieński, wrzesiński, śremski, jarociński i luboński. W ubiegłym roku nasi chłopacy okazali się bezkonkurencyjni dla wszystkich zespołów, toteż w tych mistrzostwach uchodzili za faworytów. Z wielką satysfakcją pragniemy Was poinformować , że nasi zawodnicy spisali się znakomicie, bo ponownie nie znaleźli sobie równych i drugi raz z rzędu wywalczyli tytuł Mistrza Rejonu. Warto dodać , że w 5 meczach strzelili 14 bramek, tracąc tylko 2.

Oto wyniki naszego zespołu:

G1 – G ŚREM     4 : 1

G1 - G LUBOŃ   3 : 0

G1 – G WITKOWO     4 : 0

G1 – G JAROCIN       1 : 0

G1 – G NEKLA           2 : 1

Naszą ,,Jedynkę;; reprezentowali :

BARTEK BARTKOWIAK 1 C, MIKOŁAJ GŁOWACKI 2 B, PAWEŁ DRZEWIECKI 2 F,     WOJTEK LEPOROWSKI, PIOTR SKROBOSIŃSKI I DAWID WŁODARCZAK Z   2 G, BARTEK MAJEK I KAMIL MARKOWICZ Z 3 B, KRZYSZTOF CZOPIK I TOMEK HUT Z 3 D, MICHAŁ GÓRZYŃSKI, JĘDREK KUJAWA I DAWID MACHAJEWSKI Z 3 E.

Teraz czeka ich kolejne wyzwanie -   Mistrzostwa Wielkopolski- które rozegrane będą jeszcze przed świętami i na pewno zagrają w nich na 100% swoich możliwości. Życzymy im powodzenia i trzymamy mocno za nich kciuki ! !