Sukces Gimnazjum nr 1 w Konkursie Logicznego Myślenia

Jarosław Sobota

klm 12W dniu 13 marca po raz czwarty odbył się Konkurs Logicznego Myślenia przeznaczony dla uczniów gimnazjów powiatu średzkiego.

W dniu 13 marca po raz czwarty odbył się Konkurs Logicznego Myślenia przeznaczony dla uczniów gimnazjów powiatu średzkiego. Z naszej szkoły do tego konkursu zakwalifikowały się dwa zespoły w składzie: Dominika Włodarczak (2f), Kacper Sieradzki (2f), Weronika Czopik (2f), Krzysztof Katafiasz (2b), Weronika Waligóra (3f), Szymon Szczot (3e).

W świetlicy  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wielkopolskiej rywalizowało 16 zespołów z powiatu średzkiego. Uczniowie z naszego gimnazjum pokonali wszystkich przeciwników. Ze zwycięstwa cieszyli się: Krzysztof Katafiasz, Szymon Szczot oraz Weronika Waligóra. „Jedynka” udowodniła, że logiczne myślenie jest jej mocną stroną.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach tego konkursu.